Prestiżaki

Prestiżowy Portal Prasowy

dom moda

Świece zapachowe w szkle. Obowiązkowy dodatek do wystroju każdego wnętrza.

Chociaż dodatki mogą wydawać się mało istotnymi detalami, mają ogromny wpływ na to, jak czujemy się w wnętrzu. Puste, czyste przestrzenie dopełnione odpowiednimi ozdobami, nabierają charakteru i przytulności. Świece zapachowe w szkle to obowiązkowy dodatek do wystroju każdego wnętrza.

Ozdoby we wnętrzach miewają mniej lub bardziej praktyczny charakter. Wiele dodatków do wystroju posiada funkcje użytkowe. Koce, zasłony, poduszki, koszyki, pojemniki na przechowywanie – lista jest długa. Niektóre przedmioty pojawiają się w pomieszczeniach głównie ze względu na swój walor estetyczny. Jednak wbrew pozorom i one pełnią ważną funkcję. Puste i nijakie pomieszczenie potrafią zamienić w dom – miejsce, do którego chce się wracać.

Drobiazgi to doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru wnętrzom wynajmowanym. Zdarza się, że w takim mieszkaniu zastajemy już wyposażenie i meble, a gospodarze bywają niechętni, jeśli chodzi o duże zmiany. Czasem sami najemcy nie chcą porywać się na kosztowne remonty, zwłaszcza w przypadku wynajmów krótkoterminowych. W obu sytuacjach to właśnie ozdobne detale pomogą ocieplić wnętrze i sprawią, że będziemy się czuć jak u siebie.

Dodatki do wystroju wnętrza pozwalają też na odświeżenie własnego domu lub mieszkania wtedy, gdy nie możemy pozwolić sobie na duże wydatki, ale mamy potrzebę zmiany. Kilka drobiazgów nie zrujnuje przecież osobistego budżetu, a wpłynie na odbiór pomieszczenia i większy komfort. A czy właśnie nie pewnej miary komfortu oczekujemy od przestrzeni, w której przebywamy na co dzień? Detale mają moc – poprawiają nie tylko wygląd otoczenia, ale też wpływają na nastrój domowników.

Świece zapachowe w szkle – obowiązkowy dodatek do wystroju

Świece to dodatek do wystroju wnętrza z listy tych „obowiązkowych”. Nic tak nie ociepli aranżacji, nie podwyższy komfortu i wyczaruje nastroju, jak tańczący płomień zapalonego knota. Jednocześnie jest to detal elegancki i uniwersalny – właściwie nadaje się do każdej aranżacji. Wyborem, który połączy przyjemne z pożytecznym, będą świece zapachowe w szkle.

Świece w szkle nie wymagają kupowania dodatkowego pojemnika, podkładki czy świecznika. Prosta, oszczędna w wyrazie forma sprawia, że będą wszędzie dobrze wyglądać. Nawet najbardziej minimalistyczne powierzchnie nie zostaną przytłoczone takim detalem.

Płomień świecy będzie pięknie odbijał się od szklanych ścianek, dając magiczny efekt. Jednak niezapalona świeca, jeśli jest w gustownej oprawie, też będzie dekorować przestrzeń. Mieszkanie ozdobi coś jeszcze – zapach, który w kilka minut wypełni wnętrze i zbuduje klimat. Naturalne świece zapachowe mają też działanie terapeutyczne – wybrane aromaty potrafią odprężyć, dodać energii, pobudzić zmysły. Dlatego wielbiciele praktycznych dodatków do wystroju wnętrza, po prostu muszą mieć je na swojej liście.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes